Ataköy Towers B 20/2 134 Bakırköy İstanbul
+90 212 812 50 50
info@mensisgroup.com
Bizi Takip Edin
Ana SayfaHakkımızda
HAKKIMIZDA

ENERJİ ALANINDA 30 YILLIK DENEYİMİMİZLE YATIRIM PROJELERİNİZE “DEĞER” KATIYORUZ!

Mensis, enerji yatırımı ve danışmanlığı alanlarında başarılı ve inovatif iş modelleri geliştirmekte ve odaklandığı iş alanlarında müşterileri için sürdürülebilir büyüme sağlamaktadır.

ENERJİDE ÇEŞİTLİLİK

ENERJİDE VERİMLİLİK

ENERJİDE DİJİTALLEŞME

Mensis, enerji alanında yatırım yapmak isteyen şirketler için en uygun modeli, günün en ileri teknolojisi ile optimum maliyetle kurarak, maksimum verim elde etmesini sağlamaktadır.

Bu alanda, endüstriyel işletmelerin enerji yatırımlarında profesyonel destek hizmeti veren Mensis, aynı zamanda yenilenebilir enerji yatırımları ve depolama sistemleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Mensis;

1-Enerji Danışmanlığı
2-Otomatik Sayaç Okuma Sistemi (OSOS)
3-AR-GE
4-Altyapı Tesisleri
5-Güneş Enerji Santralleri (GES)
alanlarında faaliyet göstermektedir.

KISA BİLGİLER
  • %100 yerli sermaye
  • Merkez Ofis: Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yan Yol Cad. Ataköy Towers B 20/2 134 Bakırköy İstanbul
BİZ KİMİZ?
  • Yönetim Kurulu Başkanı: Abdullah ATALAY
  • Amaç: Herkesin, her zaman ulaşabileceği temiz enerji için çalışmak
  • Vizyon: Enerjinin geleceğini şekillendirmek
VİZYON

ENERJİNİN GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİRMEK

Türkiye enerji sektöründe yenilikçi ve profesyonel yaklaşımımız ve ilkleri hayata geçiren deneyimimizle elektrik üretimi, dağıtımı ve perakende alanlarında faaliyet gösteren firmalara enerjinin tüm alanlarında hizmet veriyoruz. 30 yıla uzanan enerji alanındaki köklü birikimimizle ve uzman çalışan kadromuzla topluma ve çevreye duyarlı bir duruşa sahip çıkıyor ve öncelikle insanı merkeze alarak çalışıyoruz. Bugünü ve geleceği daha aydınlık kılmak için enerji sektörüne güç katıyoruz.

MİSYON

Enerji alanında yatırım yapan şirketler için en uygun modeli, günün en ileri teknolojisi ile optimum maliyetle kurarak, maksimum verim elde etmelerini sağlamak. Endüstriyel işletmelerin enerji yatırımlarında profesyonel destek hizmeti vermek. Yenilenebilir enerji yatırımları ve depolama sistemleri konusunda danışmanlık hizmeti vermek.

VİZYON

Enerjinin yeterli, kaliteli, sürekli, ekonomik ve çevreyle uyumlu bir şekilde tüketiciye sunulması için çeşitlilik, verimlilik ve dijitalleşme alanlarında projeler geliştirerek ve uygulamalarını gerçekleştirerek enerjinin geleceğini şekillendirmek.

ENERJİDE DİJİTALLEŞME

Dağıtım, iletim ve üretim operasyonlarını dijitalleştirerek enerji yönetiminde işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Dağıtım, iletim ve üretim operasyonlarında dijitalleşme ciddi avantajlar oluşturmakta ve kesintisiz, kaliteli enerji sunumuna önemli katkılar sunmaktadır. Mensis Enerji olarak, elektrik dağıtım sektöründe ilk ve en başarılı OSOS projesini hayata geçiren yönetim ekibimizin tecrübeleri ile geliştirilen haberleşme ünitesi (MODEM), uzaktan sayaç okuma, açma-kesme, alarm izleme işlerinin yanında karar destek raporları ile enerji yönetiminde işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Mensis Enerji
Mensis Enerji
Mensis Enerji

Mensis, enerji alanında yatırım yapmak isteyen şirketler için en uygun modeli, günün en ileri teknolojisi ile optimum maliyetle kurarak, maksimum verim elde etmesini sağlamaktadır.

MERKEZ OFİS

Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yan Yol Cad. Ataköy Towers B 20/2 134 Bakırköy İstanbul

+90 212 812 50 50

info@mensisgroup.com

E-BÜLTEN & SOSYAL MEDYA

Gelişmelerden haberdar olun
Invalid or empty email
You have successfully subscribed to the newsletter.
Something went wrong. Your subscription failed.

Bizi takip edin